قوانین و مقررات

عضویت در سامانه (وبسایت و اپلیکیشن موبایل) به مفهوم اطلاع و پذیرفتن کلیه شرایط سامانه معرفی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای می باشد و در صورت عدم رعایت شرایط ذیل حق مسدود سازی حساب کاربری یا ارجاع به مراجع ذیصلاح برای سامانه محفوظ است.

در صورتی که در قوانین مندرج رویه ها و خدمات سامانه تغییراتی در آینده انجام شود در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سامانه به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.

سامانه مراکز آموزشی فنی و حرفه ای هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات منتشر شده توسط مراکز آموزشی را ندارد و تمامی مسئولیت ها به عهده کاربر(مدیرآموزشگاه) منتشرکننده است.

بدیهی است که تیم پشتیبانی سایت اختیار دارد که در صورت مشاهده محتوای مغایر باقانون جرایم رایانه ای و مصادیق مرتبط با ماده 20 و یا مغایر با شئونات اسلامی اخلاقی و ملی و یا مغایر باقوانین جاری کشور و مصداق توهین به نظام شخصیت های مذهبی کشوری و لشگری آن محتوا را بدون اطلاع به کاربر حذف کند.

هرگونه استفاده غیر متعارف و غیر مجاز و غیر قانونی از سامانه توسط کاربران که منجر به آسیب و خرابی و از دست رفتن و یا تغییرات اطلاعات و افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان های احتمالی گردد پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هر گونه اطلاعاتی که از طریق شناسه کاربری و رمز عبور آن ها صورت می گیرد به عهده آنان است.

Samatvto.ir در قبال افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری یا گوشی تلفن همراه مسئولیتی نخواهد داشت.

Samatvto.ir به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سامانه استفاده میکنند احترام گذاشته و از آن حفاظت میکند.

Samatvto.ir متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن ترشدن استفاده شما از سامانه را توسعه دهد.در واقع با استفاده از سامانه شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

همه مطالب در دسترس مانند اطلاعات مراکز آموزشی، متن، گرافیک، آرم ها، آیکون ها، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سامانه جزئی از اموال سامانه Samatvto.ir محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار Samatvto.ir است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای Samatvto.ir محفوظ می دارد.

© کلیه محتویات و خدمات و محصولات سامانه Samatvto.ir شامل قانون حق تکثیر شده و به سامانه Samatvto.ir تعلق دارد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید Samatvto برای ارتباط با شما پایگاه رسمی این سامانه به آدرس اینترنتی Samatvto.ir است.

تبلیغات
اخبار سامانه
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۰
آغازبه کار باشگاه مهارت ایرانیان