درباره‌ ما

شروع کار معرفی مراکز آموزشی در پاییز سال 1389 باهمکاری کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد فنی وحرفه استان تهران در قالب کتابچه آشنایی با آموزشگاه های آزاد و درسال های آتی درقالب کتابچه های معرفی هنرستان ها و سایر مراکز آموزشی با همکاری اداره آموزش و پرورش شهر تهران چاپ ودر کلیه مناطق آموزش و پرورش توزیع شده است. باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و رسانه های جمعی و افزایش روز افزون استفاده از تلفن همراه این موسسه جهت معرفی مراکز آموزشی به شیوه جدید(اینترنتی) اقدام به طراحی این سامانه نموده است.

Samatvto.ir اولین سامانه جامع بانک اطلاعاتی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای به صورت بر خط استان تهران می باشد که با امکانات فراهم شده بستری مناسب برای معرفی آموزشگاه ها است.

مدیران آموزشگا هها با ثبت اطلاعات آموزشگاه خودعلاوه بر دسترسی به انبوه کاربران میتوانند از بسترفراهم آمده در جهت ارائه محصولات آموزشی و تبلیغات آموزشگاه خود استفاده نمایند.

Samatvto.ir در دو بستر وبسایت و اپلیکیشن موبایل در دسترس کاربران قرار دارد که به راحتی هر چه تمام تر به اطلاعات آموزشگاه ها دسترسی دارند.

از جمله امکانات سامانه صفحه اختصاصی مراکز آموزشی وجستجوی پیشرفته براساس موقعیت مکانی وآدرس ودسته بندی رشته ها و عنوان مرکز آموزشی اطلاعات رشته های آموزشی و... می توان نام برد.

امیداست بتوانیم در جهت معرفی مراکز آموزشی معتبر گام مثبت برداریم.

 

موسسه فرهنگی هنری نمایه هنر جوان

تبلیغات
اخبار سامانه
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۰
آغازبه کار باشگاه مهارت ایرانیان